Корзина
78 отзывов
+380674429690
+380952447003
«Сантехніка плюс»
Корзина

Оплата

Оплата

- Для того щоб оформити замовлення на сайті потрібно знайти необхідний товар і нажати на кнопку "Замовити".

- Ціна і значок "Замовити" розташовані поруч із зображенням товару. Заповнивши всі необхідні поля, не забудьте "Оформити замовлення".

- Не вийшло оформити замовлення на сайті? Зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону (044) 538-17-81 або (067) 442-96-90.

 

ПІСЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ: - Менеджер нашого магазину обов'язково зв'яжеться з Вами по телефону, який Ви вказали в формі відправки замовлення, для підтвердження наявності товару і уточнення часу доставки.

- Якщо в формі відправки замовлення Ви вказували свою електронну адресу, на нього автоматично прийде лист-підтвердження з перерахуванням замовленого товару, контактних даних та номера замовлення.

- Цей лист-підтвердження не означає, що замовлений Вами товар є в наявності. Це означає, що ми отримали Ваше замовлення і приступимо до його обробки. Для того щоб дізнатися про наявність замовленого товару, Вам необхідно дочекатися нашого дзвінка або зателефонувати нам.

 

ОПЛАТА ТОВАРУ: Ми працюємо з готівковим і безготівковим розрахунком.

Оплата готівкою:

- Оплатити товар готівкою можливо при отриманні замовлення у кур'єра, або в разі самовивозу товару з офісу або зі складу нашого магазину.

- Самовивіз товару можливий в робочі дні, з 10.00 до 17.00, після узгодження наявності і часу самовивозу з менеджером

- На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

 

Безготівковий розрахунок: Оплата юридичними особами.

- Для оформлення замовлення за безготівковим розрахунком Вам необхідно вказати назву та форму власності підприємства.

- Після 100% оплати на підставі рахунку-фактури, що випише Вам наш менеджер, товар можна забрати зі складу або замовити доставку.

- Для оформлення документів на поставку, Вам необхідно надати реквізити підприємства і довіреність на отримання товарно-матеріальних цінностей за формою № М-2.

 

Оплата фізичними особами.

- Фізичні особи можуть оплатити товари шляхом перерахування грошових коштів на картку.

- Для цього Вам необхідно зв'язатися з менеджером, уточнити наявність товару, спосіб доставки і отримати реквізити для оплати.

 

Приємних Вам покупок!

Другие статьи